Penzion Jízdárna Suchá
Datum příjezdu
Datum odjezdu

Vybavení a služby - Penzion Jízdárna Suchá

  • Pokud si připlatíte 100 Kč rádi ubytujeme i vašeho psa.
  • Disponujeme dostatkem parkovacích míst pro naše návštěvníky.
  • Jistě oceníte bezdrátové připojení k internetu zdarma.
  • Televize není součástí vybavení.

Otevírací doba - Penzion Jízdárna Suchá

PO - NE 7.00-22.00 hodin

Ubytování a služby - Penzion Jízdárna Suchá

Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových nekuřáckých pokojích (čtyřlůžkové pokoje jsou řešeny patrovými postelemi) s celkovou kapacitou 24 lůžek. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a sociální zařízení. Dvoulůžkové pokoje mají navíc televizi. Ubytování je možné i s domácími mazlíčky.

Stravování - Penzion Jízdárna Suchá

Součástí penzionu je útulná restaurace s možností teplé i studené kuchyně, kde se zároveň podívají snídaně. V letních měsících je možné k posezení využít také venkovní terasu. Kromě dobrého jídla si mohou hosté vychutnat pěkný výhled na venkovní kolbiště i do kryté haly.

Dopravní přístupnost - Penzion Jízdárna Suchá

Pravidelná autobusová doprava.

Okolí - Penzion Jízdárna Suchá

V oblasti Litomyšlska je celá řada pamětihodností i přírodních krás, jako je Zámek v Litomyšli, Zámek Moravská Třebová nebo zřícenina hradu Svojanov. Na své si přijdou i milovníci aktivního odpočinku, kteří se mohou vydat po turistických stezkách nebo cyklostezkách směr například přírodní rezervaci Toulovcovy Maštale, kde naleznete pískovcové útvary a rozhledny. V zimě je zde také možnost lyžování v nedalekém lyžařském areálu nebo vydat se na běžky po vyhlášených běžkařských tratích.